No edit summary Tag: Manual revert |
No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|5.0 | |5.0 | ||
|Download | |Download | ||
|- | |||
|GT Elect. 2021 | |||
|IGTE2021 | |||
|4.7 | |||
|<htmltag tagname="a" href="Claim_Form.pdf" class="my-links">Download</htmltag> | |||
|- | |- | ||
|GT Elect. 2021 | |GT Elect. 2021 | ||
| Line 27: | Line 32: | ||
|Download | |Download | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||